Formularz wyszukiwania
Zaloguj

Aktualności studenckie

Piotr Sulikowski (KISI)

TopMinds to program Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta i Top 500 Innovators dla studentów i doktorantów, którego celem jest odkrywanie i kształtowanie talentów młodego pokolenia poprzez szkolenia, mentoring i networking.
Miło nam poinformować, że jednym z inicjatorów i organizatorów tej ogólnopolskiej inicjatywy jest dr inż. Piotr Sulikowski z Katedry Inżynierii Systemów Informacyjnych.

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą “DIALOG” na lata 2017-2019. Edycja 2019, która potrwa od stycznia do czerwca 2019, oferuje uczestnikom:

• mentoring indywidualny (MENTORING) pod opieką doświadczonego Mentora/Mentorki,

• sesje szkoleniowe z rozwijania kompetencji interpersonalnych (SKILLS),

• spotkania z interesującymi ludźmi ze świata nauki i biznesu (BEST PRACTICES).

Zachęcamy do aplikowania - termin nadsyłania zgłoszeń online upływa 2 grudnia 2019 r. Więcej informacji o programie wraz z formularzem rekrutacyjnym na stronie www.topminds.pl

Już 27 listopada 2018 r. (wtorek) odbędą się IX Targi Pracy KARIERA 2018 organizowane przez uczelniane Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00. Na targach będą obecne firmy i instytucje oraz pośrednicy pracy ze Szczecina, regionu i Polski.

Studentom i absolwentom targi dają możliwość poznania działalności różnych firmy i instytucji, umożliwiają bezpośredni kontakt z pracodawcami. Nie jest to czas zebrania nowych długopisów i gadżetów, a okazja do poznania rekrutera, szefa firmy czy managera, możliwość znalezienia miejsca na praktykę, staż, pracę na etacie lub dorywczą.

Co oprócz targów?

Targom towarzyszą dodatkowe wydarzenia, czyli warsztaty, wykłady, prezentacje.

Więcej na stronie ZUT: Targi Pracy KARIERA 2018

oraz: www.targipracy.zut.edu.pl

Badania lekarskie dotyczą tylko tych studentów, którzy nie posiadają ważnych badań oraz którym w roku akademickim 2018/2019 upływa termin ważności badania. Badania lekarskie studentów studiów stacjonarnych będą przeprowadzane od 22 listopada 2018 r. do 14 grudnia 2018 r.

Studenci będą badani w Poradni Ogólnej ul. Bohaterów Warszawy 51 (tel. 91 449 45 34, 91 449 44 22) w wyznaczonych terminach – poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. 8.00-14.00
wtorek w godz.: 10.00-13.00 oraz 13.30-18.00

Student zgłaszający się do przychodni powinien posiadać:

• skierowanie na badania lekarskie wydane przez Dziekanat ze szczegółową charakterystyką stanowisk
  • dokument tożsamości,

Zgodnie z § 18 ust. 7 Regulaminu studiów ZUT w Szczecinie, student zobowiązany do poddawania się badaniom lekarskim określonym przez Uczelnię.

intive Patronage

Wejdź pewnym krokiem w świat IT! Poszerz swój warsztat programisty.⭐
Uczestnicząc w programie dowiesz się jak w praktyce wygląda praca w projekcie ITnauczysz się tworzyć oprogramowanie poznasz najnowsze technologie.

Specjaliści intive będą dzielić się wiedzą i poszukiwać młodych talentów, które po zakończeniu będą mogły dołączyć na stałe do zespołu deweloperskiego.

Dla kogo?

Patronage to szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego przede wszystkim dla studentów i absolwentów informatyki i kierunków pokrewnych. Powinny wziąć w nim udział wszystkie osoby, które widzą się w zawodzie programisty, testera czy analityka systemowego. Podstawowym wymogiem nie jest jednak posiadanie konkretnej wiedzy technicznej, ale rzeczywista motywacja i chęć do uczenia się.

Zapraszamy na spotkania informacyjne z Liderami technicznymi z firmy intive, którzy szczegółowo opowiedzą o każdej grupie technologicznej. To będzie również moment na rozwianie ewentualnych wątpliwości :). Spotkania dla Was zorganizujemy już w listopadzie, obserwujcie aktualności na stronie uczelni jak również nasz fanpage https://www.facebook.com/IntivePatronage

W komplecie będziemy również podczas tegorocznego IT Academic Day 11 grudnia o 9:50 - bądźcie tam z nami!

*Formularz zgłoszeniowy otwarty będzie już od 1 grudnia 2018

Do zobaczenia!

Patronage Team

Studenci studiów stacjonarnych, posiadający niezaliczone przedmioty z semestrów zimowych proszeni są o zgłaszanie się do Dziekanatu w godzinach urzędowania po odbiór Pisma w sprawie skierowania na powtarzanie zajęć.