Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Webcamp

IAI Webcamp to cieszące się rekordowym zainteresowaniem bezpłatne, 5-dniowe warsztaty kodowania stron internetowych, które odbędą się 18-22 lutego 2019 roku w Szczecinie. Pod okiem doświadczonych Web Developerów, kształcić się będzie 30 przyszłych koderów. Poprzednia letnia edycja, cieszyła się rekordowym zainteresowaniem. O jedno miejsce w warsztatach walczyło ponad 20 osób. Nadrzędnym celem szkolenia, jest umożliwienie uczestnikom zdobycie wiedzy, która otworzy im furtkę do rozpoczęcia kariery i pozwoli podjąć dobrze płatną pracę jako Web Developer.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu kodowania stron internetowych i chcą w tym kierunku dalej się rozwijać. Podstawą kwalifikacji są wyniki quizu, który trzeba rozwiązać na stronie webcamp.idosell.com.

Warsztaty są mocno praktyczne, uczestnicy najpierw zmierzą się pojedynczo z zadaniami, by pod koniec warsztatów już w zespołach zbudować od podstaw działający sklep internetowy. Oprócz samego kodowania i rywalizacji jest dużo nauki i pracy w zespołach. W trakcie warsztatów znajdzie się czas na wymianę cennych doświadczeń oraz poznanie ciekawych ludzi z branży.

To już szósta edycja bezpłatnych warsztatów kodowania stron internetowych, na których uczestnicy szkolić się bedą na rzeczywistych przykładach. Mamy unikalny program nauki, po którym uczestnicy nie dowierzają, że są w stanie robić niesamowite rzeczy. To wszystko wpływa, że każda kolejna edycja warsztatów cieszy się rekordowym i coraz większym zainteresowaniem. Do tej pory pomogliśmy setkom osób znaleźć pierwszą pracę. Mamy wizję Szczecina, w którym nawet kilkanaście tysięcy osób pracuje w branży IT i tymi zupełnie bezpłatnymi inicjatywami odpłacamy się społeczności, w której sami żyjemy. - mówi Paweł Fornalski, założyciel i prezes IAI S.A.

IAI Webcamp jest inicjatywą dedykowaną wszystkim osobom, które chcą się przebranżowić lub rozpocząć swoją drogę we Front-endzie. Z myślą o tych osobach stworzyliśmy specjalny program warsztatów, w którym stawiamy na praktykę i pracę zespołową. Ostatniego dnia bezpłatnych warsztatów, odbędzie się Turniej IAI Webcamp, w którym uczestnicy podzieleni na zespoły będą budować "od zera" stronę internetową, którą potem łatwo będzie można przenieść do dowolnego systemu CMS. Co ciekawe, sam turniej stanowi namiastkę pracy zespołowej w firmie IT. Dla najlepszych 6-ciu uczestników warsztatów, przygotowaliśmy zaproszenia na płatne 3-miesięczne staże. Poprzednie edycje warsztatów, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, wsród osób z całej Polski, dlatego jeśli chcesz spróbować swoich sił w IAI Webcamp #6, zapraszam do wysłania zgłoszenia - Szymon Kaczmarek, szef działu Web Developers w IAI S.A. oraz główny organizator IAI Webcamp

Zapisy na IAI Webcamp #6 trwają do 1 lutego 2018 roku. Zapisywać się można na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.webcamp.idosell.com na której trzeba wypełnić ankietę i rozwiązać quiz. Dla najlepszych uczestników warsztatów czekają zaproszenia na płatne staże. Szósta edycja IAI Webcamp odbędzie się w sali audytoryjnej IAI Emporium w wynajmowanym przez IAI biurowcu Piastów Office Center w Szczecinie. Warsztaty objęte są mecenatem Miasta Szczecin, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Szczecin.

Organizatorem bezpłatnych warsztatów IAI Webcamp jest IAI S.A. z siedzibą w Szczecinie. IAI tworzy usługi dedykowane do obsługi profesjonalnych sklepów internetowych IdoSell Shop. Drugim produktem spółki jest profesjonalny system rezerwacji noclegów i usług - IdoSell Booking. Do tej pory IAI zebrało ogromną ilość nagród i wyróżnień. Wybrane z nich to: nagrody Ekomers dla najlepszego oprogramowania do sprzedaży internetowej w Polsce według polskich internautów oraz status Partnera Google Premium jako jedynego systemu sklepów internetowych, któremu przyznano to wyróżnienie czy Diament Forbesa lub Deloitte Technology Fast50 dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. IAI S.A. to prężnie działająca firma, która zatrudnia na stałe 150 osób.