Formularz wyszukiwania
Zaloguj
DesignCamp

IAI DesignCamp to bezpłatne, 3-dniowe warsztaty projektowania User Experience i tworzenia serwisów eCommerce, które odbędą się 25-27 lutego 2019 roku w Szczecinie. W dzisiejszych czasach, estetyczny i przejrzysty wygląd to nie wszystko. Bardzo ważna jest odpowiednio zaprojektowana funkcjonalność, szybkość i prostota działania, które wpływają na wygodę użytkownika i samą sprzedaż. W trakcie warsztatów, pod okiem doświadczonych projektantów z IAI, uczestnicy będą planować interfejsy i projektować doświadczenia użytkowników.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu projektowania UX i chcą w tym kierunku dalej się rozwijać. Podstawą kwalifikacji są wyniki quizu, który trzeba rozwiązać na stronie designcamp.idosell.com.

Warsztaty są mocno praktyczne, uczestnicy najpierw zmierzą się pojedynczo z zadaniami, by pod koniec warsztatów zaprojektować od podstaw makietę działającego sklepu internetowego. Oprócz samego projektowania i rywalizacji jest sporo pracy kreatywnej. To wszystko sprawia, że już samo ukończenie imprezy, nie wspominając o jej wygraniu, daje niepowtarzalną szansę na podjęcie pracy jako freelancer.

Najpierw robiliśmy IAI Webcamp (w te ferie będzie już 6 edycja). Potem dodaliśmy IAI PHP Camp (w wakacje będzie 3 edycja). Podnosząc poprzeczkę dodajemy 3 warsztaty i tym razem poświęcimy je wyłącznie designowi i UX. Jeżeli kręci Cię ta tematyka, chcesz projektować witryny, szczególnie te sprzedające dla sklepów, hoteli itp. to jest to impreza właśnie dla Ciebie. Aż 3 dni, warsztatów z doświadczonymi web-designerami, w tym naszym Art Directorem. Warsztaty są w pełni darmowe, bo po prostu lubimy dzielić się tym co lubimy robić najbardziej. - mówi Paweł Fornalski, założyciel i prezes IAI S.A.

IAI DesignCamp to kolejna po WebCampie inicjatywa firmy IAI S.A. skierowana dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem serwisów i stron WWW. Z myślą o uczestnikach przygotowaliśmy specjalny program warsztatów, w którym stawiamy mocno na praktykę i zdobywanie wiedzy z zakresu UI i UX. Nie wymagamy znajomości programów graficznych, nie trzeba posiadać również umiejętności technicznych z zakresu budowania stron internetowych. Program warsztatów jest skonstruowany w ten sposób, aby każdy z uczestników potrafił spojrzeć na tworzony produkt od strony użytkownika. Zależy nam, aby pod koniec warsztatów każdy z uczestników był w stanie zaprojektować samodzielnie makietę sklepu internetowego. Po ukończonych warsztatach każda osoba otrzyma certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności. Najlepsi uczestnicy warsztatów otrzymają możliwość kontynuowania nauki na płatnych stażach w firmie IAI. Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności z zakresu projektowania UX/UI, zapraszam na stronę http://designcamp.idosell.com - Grzegorz Wanat, Art Director w IAI S.A. oraz główny organizator IAI DesignCamp"

Zapisy na IAI DesignCamp #1 trwają do 8 lutego 2018 roku. Zapisywać się można na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.designcamp.idosell.com na której trzeba wypełnić ankietę i rozwiązać quiz. Dla najlepszych uczestników warsztatów czekają zaproszenia na płatne staże. Pierwsza edycja IAI DesignCamp odbędzie się w sali audytoryjnej IAI Emporium w wynajmowanym przez IAI biurowcu Piastów Office Center w Szczecinie. Warsztaty objęte są mecenatem Miasta Szczecin, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Szczecin.

Organizatorem bezpłatnych warsztatów IAI DesignCamp jest IAI S.A. z siedzibą w Szczecinie. IAI tworzy usługi dedykowane do obsługi profesjonalnych sklepów internetowych IdoSell Shop. Drugim produktem spółki jest profesjonalny system rezerwacji noclegów i usług - IdoSell Booking. Do tej pory IAI zebrało ogromną ilość nagród i wyróżnień. Wybrane z nich to: nagrody Ekomers dla najlepszego oprogramowania do sprzedaży internetowej w Polsce według polskich internautów oraz status Partnera Google Premium jako jedynego systemu sklepów internetowych, któremu przyznano to wyróżnienie czy Diament Forbesa lub Deloitte Technology Fast50 dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. IAI S.A. to prężnie działająca firma, która zatrudnia na stałe 150 osób.