Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

  WI1, NIEDZIELA, 2019-03-24, godz: 08:00

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:00
09:35
WI-1- 315 lab
N1_I_L_12 B
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
2.08:00
09:35
WI-1- 129 wyk
BP1_Java_W_41
Krzysztof Kraska dr inż.
Programowanie w języku Java
3.08:00
09:35
WI-1- 313 lab
N1_I_L_10 A
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2

  WI1, NIEDZIELA, 2019-03-24, godz: 09:40

LpGodzSalaNazwisko i imię
4.09:40
11:20
WI-1- 315 lab
N1_I_L_11 B
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
5.09:40
11:20
WI-1- 200 wyk
N2_I_W_01
Larisa Dobryakova dr inż.
Analiza danych i eksperyment badawczy
6.09:40
11:20
WI-1- 316 lab
BP1_Java_L_41A
Krzysztof Kraska dr inż.
Programowanie w języku Java
7.09:40
11:20
WI-1- 313 lab
N1_I_L_10 B
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2

  WI1, NIEDZIELA, 2019-03-24, godz: 11:25

LpGodzSalaNazwisko i imię
8.11:25
13:00
WI-1- 317 lab
N2_I_L_18 A
Larisa Dobryakova dr inż.
Analiza danych i eksperyment badawczy
9.11:25
13:00
WI-1- 215 wyk
N1_I_W_01
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 2
10.11:25
13:00
WI-1- 316 lab
BP1_Java_L_41B
Krzysztof Kraska dr inż.
Programowanie w języku Java
11.11:25
13:00
WI-1- 315 lab
N2_I_L_14
Walery Rogoza prof.dr hab.inż.
Projektowanie systemów wieloagentowych
12.11:25
13:00
WI-1- 128 wyk
HSPO 2_Ki_W
Michał Twardochleb dr inż.
Komunikacja interpersonalna

  WI1, NIEDZIELA, 2019-03-24, godz: 13:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
13.13:30
15:05
WI-1- 317 lab
N2_I_L_14 A
Larisa Dobryakova dr inż.
Analiza danych i eksperyment badawczy
14.13:30
15:05
WI-1- 316 lab
N1_I_L_12 B
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 2
15.13:30
15:05
WI-1- 206 aud
N1_I_A_11
Dariusz Sychel mgr inż.
Matematyka dyskretna

  WI1, NIEDZIELA, 2019-03-24, godz: 15:10

LpGodzSalaNazwisko i imię
16.15:10
16:45
WI-1- 317 lab
N1_I_L_12 A
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie 2
17.15:10
16:45
WI-1- 302 lab
N1_I_L_20 A
Krzysztof Michalak dr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
18.15:10
16:45
WI-1- 206 aud
N1_I_A_10
Dariusz Sychel mgr inż.
Matematyka dyskretna
19.15:10
16:45
WI-1- 310 lab
PO IV_Pkg_L_31
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Programowanie kart graficznych

  WI1, NIEDZIELA, 2019-03-24, godz: 16:50

LpGodzSalaNazwisko i imię
20.16:50
18:25
WI-1- 317 lab
N1_I_L_11 A
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie 2
21.16:50
18:25
WI-1- 302 lab
N1_I_L_20 B
Krzysztof Michalak dr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
22.16:50
18:25
WI-1- 129 aud
N1_I_A_10
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Algorytmy 1
23.16:50
18:25
WI-1- 310 lab
PO IV_Pkg_L_30
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Programowanie kart graficznych

  WI1, NIEDZIELA, 2019-03-24, godz: 18:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
24.18:30
20:05
WI-1- 317 lab
N1_I_L_11 B
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie 2
25.18:30
20:05
WI-1- 206 wyk
powt._2 sem._A
Włodzimierz Laskowski dr
Analiza matematyczna i algebra liniowa II
26.18:30
20:05
WI-1- 129 aud
N1_I_A_12
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Algorytmy 1